Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Presales Technical Specialist

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Realizacja działań na pograniczu IT i handlu
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami
  • Współpraca z zespołem handlowym i pozostałymi działami firmy, udzielanie wsparcia technicznego,
  • Współpraca z producentami/dystrybutorami
  • Przygotowywanie specyfikacji produktowo-ilościowych i innych dokumentów niezbędnych w procesie przygotowywania oferty

Jakie kompetencje są ważne na tym stanowisku?

  • Znajomość podstawowych zagadnień odnośnie serwerów, macierzy, NAS, ich parametryzacji zgodnie z wymaganiami klienta
  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych w kontekście: routerów, switchy, UTM, Access Point, istotnych parametrów i doboru sprzętu pod wymagania klienta
  • Wiedza z zakresu licencjonowania Microsoft Windows Server, RDS, SQL, Microsoft 365
  • Znajomość rozwiązań antywirusowych, DLP, back-upu
  • Znajomość DHCP, Active Directory, DNS, routing, VLAN, VPN, RDS
  • Wiedza z zakresu rozwiązań oferowanych w ramach MS365
  • Umiejętność przygotowywania specyfikacji produktowo-ilościowych z uwzględnieniem czasochłonności wymaganych prac, wymagań Klienta oraz późniejszego utrzymania
  • Zdolność do weryfikacji środowiska IT klienta w kontekście posiadanego oprogramowania, rozwiązań serwerowych, sieciowych oraz klienckich
  • Umiejętność dostosowania komunikacji dotyczącej aspektów technicznych tak, aby była zrozumiała dla nietechnicznego klienta
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji
  • Empatia i asertywność
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy nad trudnościami i ich pokonywania, gotowość do podejmowania nowych wyzwań
  • Wysokie zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu

Co chcemy Ci zaoferować?

  • Profesjonalne wdrożenie, abyś mógł/mogła czuć się komfortowo już od pierwszego dnia pracy,
  • Pracę w niedużej (~30 osób) firmie, stawiającej nie na ilość, a na jakość usług,
  • Partnerską, zdrową atmosferę i zespół, który potrafi wspierać się w każdej sytuacji i którego mocną stroną jest otwartość i nietuzinkowe poczucie humoru,
  • Udział w realizacji ciekawych projektów dla średnich, dużych firm oraz jednostek samorządu terytorialnego, abyś miał(a) szansę poszerzać swoje kompetencje,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków (laptop, telefon), abyś mógł/mogła łatwiej realizować swoje zadania,
  • Możliwość pracy hybrydowej (standardowo 50/50, ale jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B – w zależności od Twoich potrzeb,
  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 7 000-9000 zł brutto (uop) lub 8 000–10 000 zł netto (b2b), w zależności od doświadczenia i umiejętności + system prowizyjny + nagroda uznaniowa,
  • Opiekę medyczną Lux Med, kartę MultiSport, pakiet MultiLife, ubezpieczenie grupowe Allianz, firmowa biblioteczka, firmowe lunche/wyjścia/wyjazdy i słynne „owocowe czwartki” (choć u nas poniedziałki :)).

Dane personalne
Plik CV